Diş Hekimi Fulya Ordu Kap, 1996dan bugüne; İmplant, Estetik diş, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Estetiği alanlarında hizmet vermektedir

diş,hekimi,Düzce,ağız,dişler,dişhekimi,Düzce Diş hekimi,Düzce Dişçi,dişleri,koku,kokusu,dişlerin,hastalıklar,sağlığı,estetik,sorular,hekimleri,endodonti,diş hekimi,hekimi fulya Ordu Kap,Düzce diş,ağız kokusu,dişhekimi Fulya,ağız diş,diş eti,hekimi Düzce

0 380 514 28 51

BİLİNÇLİ SEDASYON


 

ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN KLİNİKLERDE KULLANILAN EN GÜVENİLİR TEKNİK

 

DİŞ TEDAVİLER SIRASINDA DUYULAN KORKU VE ENDİŞENİN RAHATLIĞA VE KEYFE DÖNÜŞÜMÜ

 

ETKİLİ VE KESİNLİKLE GÜVENİLİR

Diş hekiminizin koltuğuna uzandığınız ve solumaya başladığınızda Nitroz Oksit yüzünüze bir gülücük konduracak.Hastaların rahatlamasında son derece etkili ve güvenilir olan bu metod milyonlarca insana diş tedavileri sırasında hissettikler korku ve endişenin üstesinden gelmeleri için yardımcı oluyor.Solumaya başladıktan kısa bir süre sonra endişeleriniz hızla uzaklaşarak yerini hoş, ılık bir hisse bırakır.Hastalar bu deneyimi rüya halinde huzur içinde süzülmek olarak tanımlıyor. Korkulu, endişeli çocuk ve yetişkinlerde Nitroz Oksit hoş, rahat ve ağrısız bir diş tedavisi için biçilmiş kaftan.

NİTROZ OKSİT NEDİR?

Nitroz Oksit diş tedavileriyle ilgili korku ve endişeleri ortadan kaldırmak maksadıyla saf oksijenle birlikte kullanılan bir gazdır. Solunduğu sürece, tedavi boyunca devam eden sakinleştirici doğal bir etkiye sahiptir. Gülme gazı olarak da bilinen bu gaz, özellikle bu etkisi sebebiyle, dünyada başta diş hekimliği olmak üzere birçok medikal alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

NİTROZ OKSİT GÜVENLİ Mİ?

TAMAMIYLA. Nitroz Oksit bugün kullanılan en güvenilir sedatiftir.Hafiftir, toksit etkisi yoktur ve kullanımdan sonra çok kısa sürede doğal yollarla hiçbir etki bırakmadan vücuttan uzaklaşır. Yüksek kan basıncı, anjin ve hatta kalp krizi geçmişine sahip kişiler dahi kullanabilir.

NİTROZ OKSİT ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ Mİ?

KESİNLİKLE. Her çocuğa sakinleştireceğini gösteren birçok deneyimimiz olsa da, her çocuğun tedavisi için gereken seviye vardır. Bu seviye, diş hekimi tarafından kolayca belirlenebilir. Bilinçli sedayon (nitroz oksit sedasyonu ) çocuğunuzun korkularını yatıştırmak, ona iyi bir tedavi sunmak ve olumlu bir deneyim yaşatmak için en güvenli ve etkili sedasyon yöntemidir.

BİLİNÇLİ SEDASYON AVANTAJLARI NELERDİR?

TEDAVİ BOYUNCA BİLİNCİNİZ TAMAMEN AÇIKTIR.

Genel anestezinin aksine Nitroz Oksit kullanılan hastaların bilinci tamamen açık olur. Hastalar konuşabilir, sorularınıza rahatlıkla cevap verebilirler. Bu etki bilinçli sedasyonu en güvenilir kılan unsurdur.

HIZLI ETKİ VE KISA GERİ DÖNÜŞÜM SÜRESİ

Uygulamadan sonraki birkaç dakika içinde hızlı biçimde etkisini gösterir ve stresiniz bir anda rahatlamaya dönüşür. Nitroz Oksit akışı kesildikten sadece 3 ile 5 dakika içinde vücudunuzdan yine solunum yoluyla uzaklaşır ve etkileri tamamıyla kaybolur hatta birkaç dakika dinlendikten sonra arabanızla klinikten ayrılabilir, günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

SEDASYON SEVİYESİ KOLAYLIKLA AYARLANABİLİR.

Hastalara rahat bir tedavi sunabilmek için gerekli olan sedasyon seviyesi kolaylıkla ayarlanabilir.

BİLİNÇLİ SEDASYON BENİM İÇİN UYGUN MU?

Bu olasılığı bizimle paylaşın. Nitroz Oksit sedasyonu sizi ya da çocuğunuzu bekleyen en iyi çözüm olabilir. Eğer Nitroz Oksit kullanımı ile ilgili sorularınız varsa diş hekimimize danışabilirsiniz.